Григорій Філімончук (Гриць Хопнівський) - Буду згадувати ласки Господні (2004) DOC : Книги :: Христианский торрент трекер «torrents.te.ua»
Закладки Христианский торрент трекер Во Христе одна семья (Христианская Социальная сеть) Христианский Форум трекер Христианская СМС рассилка Анти рекламы
Христианский торрент трекер «torrents.te.ua» : torrent Jesus's Christ Club
 Главная  •  Поиск  •  Торренты  •  ЧаВо  •  РЕГИСТРАЦИЯ
Категории

Привет, гость

Логин:

Пароль:Регистрация


Главное Меню
 Главная Торренты ЧаВо Правила Пожертвования


Торрент Клиенты

HELP


Официальный
Торрент Клиенты рекомендуемые нами

Как скачивать файлы


Афиша торрентов


:: Детали торрента
КнигиГригорій Філімончук (Гриць Хопнівський) - Буду згадувати ласки Господні (2004) DOC Скачать


4.5

Оценка: Отлично! из 65 голосов


- Рекомендую всем качать

Название: Буду згадувати ласки Господні
Автор: Григорій Філімончук (Гриць Хопнівський)
Издательство: Голос надії
Год: 2004
Страниц: 80
Формат: DOC
Качество: Отличное
Язык: Украинский

О книге: ПЕРЕДМОВА
Коли Бог вводив Ізраїль у землю обітовану, то не раз говорив йому про те, наскільки важливо пам'ятати шлях, яким Він вів його. І не лише пам'ятати, але і розповідати про нього дітям.
Я часто свідчу про любов Божу в зібраннях віруючих або просто під час своїх подорожей автомобілем. Брати, вислухавши мої розповіді, не раз радили мені: «Ви б написали дещо із своїх переживань. Нехай би прочитали люди, особливо молодь наша». Так, минають літа, пам'ять моя слабне, дещо вже і забувається. Не завжди пригадую роки, місяці, коли що було, але вирішив щось-таки написати, хоча від того часу, як я прийшов до Бога, минуло 50 років.

Хто він? Генерал віри Бога живого чи просто Гриць Хопнівський?
...Коли брат Григорій помер і я їхав на похорон, Дух Святий поклав мені на серце наступні місця для проповіді: «І слово моє й моя проповідь не в словах переконливих людської мудрости, але в доказі духа та сили, щоб була віра ваша не в мудрості людській, але в силі Божій!» (1 Кор. 2:4-5).
Любий друже! Прочитавши цю книгу, задай собі запитання: «Ким є Григорій Філімончук — генералом Божої віри чи Грицем Хопнівським?» Як би ти не відповів, я знаю одне, що в твоєму серці поселиться віра від того, що ми, християни віри євангельської-п'ятидесятники, віримо в живого Господа Бога і що кров Ісуса через 2000 років має силу спасати, зціляти, виганяти нечистих духів, воскрешати і дає вічне життя і силу через Духа Святого зберігати святість і віру.
Я благословляю іменем Ісуса Христа кожну людину, яка прочитає цю книгу, і закликаю ім'я Ісуса Христа і Його святу кров на те, любий мій друже, щоб ти отримав заступництво від Самого Господа Бога Ісуса Христа.
                                  Віктор Федоров, м. Київ

Содержание:

Об авторе

http://s013.radikal.ru/i322/1508/29/91b6d10362cb.jpg    http://s017.radikal.ru/i440/1508/02/0ddc85e0d9b4.jpg

Григорій Філімончук (Гриць Хопнівський) (1919-2003) - Принадлежал к ЦХВЄУ. Не займаючи поважних посад і не маючи високих духовних санів, він був відомий далеко за межами Волині. Особливий дар віри і помазання Духа Святого він проніс через все життя, служачи цим даром тисячам віруючих та невіруючих людей.
Народився Григорій Іванович 27 листопада 1919 року в Хопневі у православній сім'ї. Під час другої світової війни воював у лавах радянської армії і у 1944 році був поранений. Його життя було чудом врятоване і саме тоді, перебуваючи у передсмертному стані, Григорій звернувся до Бога з проханням допомогти йому і дав обіцянку служити Господові. Але, повернувшись додому, забув про свою обіцянку. Незабаром оженився, став працювати бухгалтером у ліспромгоспі. Та Господь торкався його серця, і він став задумуватися над своїм життям і обіцянкою, яку дав Богові у важку хвилину. Одного дня, коли Григорій сидів у своїй кімнаті, перебуваючи в особливих роздумах, відчуваючи якусь пригніченість, йому з'явився ангел, нагадав про Божу милість, даровану в житті, про чудесний порятунок від смерті на фронті, і сказав: «А тепер сам вибирай напрямок свого життя. Якщо хочеш спастися, іди до віруючих, які є в селі, і живи по Слову Божому». Того ж вечора Григорій разом з кількома невіруючими товаришами пішов на богослужіння, яке відбувалося в хаті його тітки, у другій частині будинку, де він проживав.
На тому ж зібранні Григорій Іванович прийняв Ісуса Христа у своє серце і отримав хрещення Духом Святим, силу Якого він пронесе через усе своє життя. Це було на свято Пасхи в 1948 році. В тому ж році, увійшовши в заповіт Бога через водне хрещення, Григорій Філімончук активно включився в духовну працю. Разом з братами він багато подорожував, і не лише по Волині, але й за її межами, звіщав Євангелію, і його проста проповідь майже завжди супроводжувалася чудесами, зціленнями та наверненнями грішників до Христа. На початку 1960-их років Григорія Філімончука обрали на служіння благовісника. Одночасно він є керівником місцевої хопнівської церкви (на пресвітерське служіння у цій церкві рукопокладений у 1987 році). Через служіння Григорія Івановича Дух Святий зробив багато зцілень, до нього додому постійно приїжджали відвідувачі з особливими проблемами, і серед них було чимало невіруючих. Перед молитвою він обов'язково бесідував з людьми, приводячи їх до віри в Бога. Його проповіді та особисті бесіди відзначалися простотою, він не мав особливих методів чи форм зцілення: просто читав відповідні біблійні місця і звершав молитву.
Трудився Григорій Іванович до останніх років і хвилин життя. Відвідував церкви, звершав молитви над хворими і тими, хто мав проблеми. 10 серпня він ще проповідував у своїй церкві у Хопневі, а ввечері Господь відкликав його у Свої оселі.
Размер: 331.00 kB (338,944 байт)

Добавлен2015-08-26 17:50:36
В раздаче1 раздающих, 0 качающих = 1 пиров
Скачавшие
КнигиГригорій Філімончук (Гриць Хопнівський) - Буду згадувати ласки Господні (2004) DOC Скачать

1. Качаем UTorrent отсюда
2. После установки, жмем на ссылку " Скачать "
3. Сохраняем открывшийся файл.
4. Открываем .torrent файл, выбираем куда скачается фильм, жмем ОК.
5. Качаем.    (подробнее)
/help.gif
Как скачать с сайта
( краткая справка )

:: Список комментариев
:: Не в сети drexua :: Опытный пользователь :: upload 559.01 GB :: download 1.71 GB :: 327.21 ::
Hoffmann писал
Автор, обновите раздачу,пожалуйста

В умовах воєнних дій, дякуйте Богу, що взагалі у автора роздачі є можливість підтримувати роздачу активною.

Последний раз редактировалось drexua в 2022-05-11 12:40:19

Комментарий добавлен: 2022-05-11 12:40:01 GMT

:: Не в сети Hoffmann :: Пользователь :: upload 5.00 MB :: download 331.00 kB :: 15.47 ::
Автор, обновите раздачу,пожалуйста
Комментарий добавлен: 2022-04-23 13:47:20 GMT

:: Не в сети Saniok_UA :: Супер пользователь :: upload 296.35 GB :: download 395.34 GB :: 0.75 ::
Мого тата Бог зцілив через Гриця....
Оце був сильний муж.......
Комментарий добавлен: 2015-08-30 23:27:07 GMT

ВСЯ СЛАВА ИИСУСУ


trackerJC.org
torrents.te.ua
torrent.JC-club.org.ua

Есть Проблемы ?
..с регистрацией
..с сайтом
..с торрентами
..или просто есть вопросы
Hапиши Админу!


Powered by TBDev - Yuna Scatari Edition v2.00
Page generated in 0.065515 seconds with 11 queries (55.42% PHP / 44.58% MySQL)

контактная информация | для правообладателей